Keramická dlažba na terasu Deceram Outdoor DONE Grey 22,5x45,4 (tl. 2cm, bal. 0,51m2)

Kód: 37382
356,49 Kč 294,62 Kč bez DPH 699 Kč / 1 m2
Skladem v J. Čechách (382,8 balení)
Můžeme doručit do:
15.6.2023
Možnosti doručení

Luxusní keramická slinutá dlažba od italského výrobce Sintesi za bezkonkurenční cenu! Dlaždice jsou tlusté 2 cm - díky tomu vydrží extrémní zátěž a nepraskají. Dlažba je odolná vůči mrazu a povrch je protiskluzový - a to i po dešti! Od italských výrobců vykupujeme dlažby ve výprodeji a 2. jakosti. Díky tomu vám můžeme nabídnout tu nejvyšší kvalitu za velmi nízkou cenu. O dlažbu se nemusíte starat. Povrch stačí jen omýt zahradní hadicí a dlažba je zase jako nová. A vydrží vám velmi dlouho.

Při koupi zboží ve snížené jakosti doporučujeme zakoupit o cca 10% více materiálu. Sníženou jakostí se rozumí, že dlaždice mohou obsahovat např. nedokonalosti v podobě barevných odlišností, povrchové nerovnosti či rozměrové nepřesnosti. Na drobné vady u zboží ve snížené jakosti se nevztahují reklamace.

Protiskluzová
Protiskluzová dlažba

Dlaždice s protiskluzovou povrchovou úpravou se označují velkým písmenem R a číslem určujícím stupeň přilnavosti. Nejnižší hodnota má označení R9, nejvyšší pak R13.

Pro exteriér
Pro exteriér

Dlaždice je vhodná do exteriéru na terasu nebo balkon. Nevadí jí déšť, horko ani mráz. Čistí se jednoduše koštětem nebo proudem vody z hadice. 

Mrazuvzdorná
Mrazuvzdorné

Slinutý střep je nejodolnější výrobní materiál s téměř nulovou porézností a je tedy vhodný pro venkovní použití i do interiérů s vysokou zátěží.

Materiál:Vzhled kámen Rozměr dlaždice:22,5 x 45,4 x 2 cm Jakost:1. jakost Povrch:Protiskluzový R11

Detailní informace

Detailní popis produktu

Keramická dlažba ze slinutého střepu je vyrobena z přírodního materiálu. Po rozemletí materiálu na prach je za pomocí velkého tlaku a následného vypálení vyrobena dlaždice, a to bez použití lepidel nebo jiných chemických látek. Dlažba je tedy zcela recyklovatelná.

Dlažba je velmi odolná a splňuje všechny základní normy. Nasákavost dlaždic je pod 0,5 %, což ovlivňuje mrazuvzdornost, která je díky tomu velmi dobrá. Dlažba nám tedy vydrží i přes zimu bez popraskání. Povrchy dlaždic se dělají schválně hrubší, aby dlažby splňovaly protiskluznost alespoň R9. Mimo to, dlažba splňuje odolnost vůči chemikáliím a tepelnému šoku. Nemusíte se tedy bát umístit ji kolem bazénu, jelikož chlór, sůl ani jiné chemické látky dlažbě neublíží.

Není potřeba se o dlažbu nijak zvlášť starat. Jakmile je pokládka hotová, s dlažbou už není potřeba nijak manipulovat, natírat ji nebo o ni jinak pečovat. Pokud by se na terase ocitly jakékoliv nečistoty, je možné je pouze spláchnout venkovní hadicí s vodou. Případně se může na terasu vzít koště a nečistoty z ní smést.

Dlažba je první jakosti. Jelikož je vyráběná v italských keramičkách, jedná se o nejvyšší kvalitu. Dlaždice v jednom balení jsou stejných rozměrů, hrany dlaždice jsou rovné a rohy jsou pravoúhlé. Dlaždice mají také většinou lepší planaritu, tedy rovinnost plochy. Na dlažbě první jakosti se navíc nenachází žádné viditelné vady, jako jsou škrábnutí nebo malé barevné imperfekce.

Jak dlažbu pokládat?

Většina lidí se s tímto typem venkovní dlažby nesetkali. A možná jste to právě vy. Pro vás tedy máme jednu dobrou zprávu a tou je, že tuto dlažbu nemusíte nijak lepit a každou zimu se tedy bát, zda terasa vydrží v původním stavu či nikoliv. Pokládka je u tohoto typu dlažby velmi jednoduchá.

Nejprve je důležité nakoupit správné množství dlažby. Nekupujte méně, než je potřeba s myšlenkou, že zbytek dlažby případně dokoupíte. U nás prodáváme často výprodejovou dlažbu, tudíž může být během chvíle pryč. Pokud byste si počkali, jestli se nedá dlažba znovu do prodeje nebo si ji dokoupili od jiného dodavatele, může se vám stát, že i přes to, že dlažba je stejného názvu, rozměrů i od stejného výrobce, bude mít trochu rozdílný odstín, což může zkazit celý vzhled terasy.

Dále se také doporučuje koupit o 10–15 % více dlažby než na celou terasu potřeba, z důvodu případných oprav nebo dodělání boků u vyvýšených teras. Boky terasy můžete snadno udělat pomocí klipů na dlažbu. Pokud byste se rozhodli pro kovový obrubník, doporučuje se nejprve položit dlažbu a teprve potom obrubník přidělat. Kvůli možným malým rozdílům v rozměrech dlažby se může stát, že dlažba bude přesahovat přes obrubník nebo naopak nechá u kraje nežádoucí mezeru.

Při pokládce na terče je potřeba zjistit správné množství rektifikačních terčů. Existují různé varianty: stavitelné rektifikační terče, korektory sklonu nebo terče se samonivelační hlavou. Pokud má terasa tvar obdélníku nebo čtverce, počet terčů se vypočítá snadno. Vezmete si nejprve delší stranu obdélníku, vypočítáte počet dlaždic a k výsledku připočítáte 1. To samé uděláte u kratší strany obdélníku. Nakonec tyto dvě čísla vynásobíte a máte spočítaný počet terčů potřebných ke stavbě vaší terasy. U terasy jiných a neobvyklých tvarů je počítání podobné.

Na terče i pod ně je dobré dát gumové podložky. Pod terče se dávají gumové granulátové podložky buď v pásu nebo samostatně, aby se ochránila hydroizolace nebo lepenka a zároveň se tím zamezuje tření mezi podkladem pod terasou a terčem. Na terče se pokládají speciální gumové podložky, které změkčí tlak dlažby na terč a tím předchází tření a vrzání.

Pokud vám i přes to připadá pokládka keramické dlažby složitá nebo se jí jednoduše nechcete zabývat, obraťte se na nás a my vám zprostředkujeme kontakt na námi ověřené montážníky, se kterými dlouhodobě spolupracujeme.

 

Jak dlažbu dopravíme k vám domů

Každá jednotlivá dlaždice váží zhruba 15-30 kg, proto je manipulace s dlažbou náročná. Nemusíte se však skládání materiálu u vašeho domu obávat, vše vyřešíme za vás. Naši dopravci dlažbu dovezou až k vám. Dále pomocí hydraulického čela přemístí dlažbu z auta na paletovací vozík a dlažba se tedy může vyložit na vámi určené místo. Paletovací vozík by se však měl pohybovat pouze po zpevněné zemi, jelikož při převozu těžkého materiálu hrozí, že se kolečka do nezpevněné půdy zaboří.

Doprava ze skladu až k vám domů většinou trvá maximálně 4 dny, záleží na tom, kde se váš dům nachází. Na našem e-shopu si při objednávce dlažby můžete společně s nákupem objednat také dopravu, abyste měli o starost méně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Venkovní dlažba na terasu
Hmotnost: 22.47 kg
Barva: Šedá
Estetický vzhled: Kámen, Beton, Jíl, Písek
Délka: 225
Šířka: 454
Kolekce: Deceram Outdoor DONE
Materiál: Mrazuvzdorný slinutý
Obsah balení: 0.51
Použití: 2 cm dlažba, Protiskluz
Povrch: Matný
Proměnlivost: V4 - velmi proměnlivý
Snížená jakost: Ne
Specifikace: Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C
Tloušťka: 20
Tvar: Obdélník
Určení: Bazén, Chodník, Pergola, Terasa, Exteriér, Zahrada, Garáž
Země původu: IT
Váha balení: 37382 - 22,47 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: