Gumová (granulátová) podložka pod terč 200x200x3

Kód: 360
19 Kč 15,70 Kč bez DPH
Skladem v Kutné Hoře (>1500 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení

Gumová (granulátová) podložka ideální pod rektifikační terče. Slouží jako ochrana hydroizolace nebo lepenky a zamezuje tření mezi podkladem a terčem

  • Rozměry: 200 x 200 x 3 mm (20 x 20 x 0,3 cm)
  • Váha: 100 g

Levnější podložky najdete zde, ale je nutné je nastříhat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Při pokládce dlažby na rektifikační terče je potřeba zamezit skřípání mezi podkladem a terčem. Právě k tomu slouží gumová granulátová podložka, která se vloží mezi podklad a terč a zamezí tak tření, které nejen že vytváří nepříjemné zvuky, ale také zbytečně poškozuje samotný terč.

Granulátová gumová podložka také zamezuje poškození ochrany podkladu, jakou je například hydroizolace nebo lepenka. Tím, že zamezí přímému kontaktu rektifikačního terčeizolací, předejdou tím tomu, aby nečistoty v bodě dotyku poškodily ochranu při každém došlapu na terasu.

Pokud je podkladem štěrk, zajistí podložka lepší stabilitu terče a samozřejmě zamezí nepříjemným zvukům, které by se tvořily při každém nárazu terče na podklad.

V neposlední řadě má podložka antivibrační vlastnosti, tedy změkčuje došlap při chůzi na terase a terasa tedy působí stabilně, na došlap příjemně a samozřejmě bez zbytečných nepříjemných zvuků.